Hlavní strana EZS a topení Elektroinstalační práce Kamerové systémy Revize elektrospotřebičů

Můžeme Vám poskytnout:

Wink Kompletaci - osazení zásuvek, vypínačů a osvětlení 

Wink Instalaci elektrospotřebičů - odborné připojení (bojlery,el. sporáky, kotle a jiné)

Wink Opravy stávajících elektrorozvodů

Wink Nové elektroinstalace


Pokud chcete rekonstruovat byt, jistě si položíte otázku, co s elektroinstalací. Ve starém bytě chybí dostačující počet zásuvek, vodiče jsou staré a poddimenzované a jističe taktéž nevyhovují. V bytě je to proto samý prodlužovák, rozvody hoří a jističe vypadávají. Světelná instalace sice nevypadá špatně, ale určitě potřebují vyměnit vypínače a posléze zjistíte, že dráty u lustrů praskají a není tedy co připojit. Proto se jistě zamýšlíte, jestli nebude rozumné provést novou elektroinstalaci.

Jak a kde tedy začít? Práce na elektrických instalacích může provádět jen odborně způsobilá osoba s potřebnou kvalifikací. Na vás tak zůstává ta příjemnější povinnost, jako je návrh rozmístění elektrospotřebičů ( varná deska, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, lednice a jiné ) a taktéž rozmístění zásuvek a osvětlení.

Věříme, že námi provedené elektroinstalace budou spolehlivě sloužit k vaší plné spokojenosti.

 

Pokud vyměňujete bojler, nebo třeba jen připojujete nový plynový kotel do elektrické sítě, doporučuji nechat připojení na odborné osobě, která Vám dá potvrzení o odborném zapojení s potřebnou kvalifikací. Tento dokument se Vám může později hodit při případných reklamacích výrobků (bojler, kotel). Doklad pak slouží jako potvrzení, že závada na zařízení nevznikla neodborným připojením.