Hlavní strana EZS a topení Elektroinstalační práce Kamerové systémy Revize elektrospotřebičů

Pro zabezpečení Vašeho majetku je více možností. Můžete si majetek zamknout pod odolný zámek, nebo si nechat namontovat elektronický zabezpečovací systém. Tento systém by Vám měl však namontovat odborník. Získáváte tak na tento systém záruku , jeho pravidelnou kontrolu a odborné opravy.Firma, která byla pro montáže těchto systémů odborně proškolena se může prokázat platným certifikátem, který ji opravňuje montovat daný systém. Můžete si vybrat zabezpečovací systémy (EZS) od více výrobců. Naše firma je montážním partnerem české společnosti JABLOTRON a proto na těchto stránkách najdete převážně produkty od této společnosti.

 

 

Podíváme se na systémy společnosti JABLOTRON. Můžete si zde vybrat z řady JA - 65, řady JA - 63, řady OASiS. a nyní i nově řady JABLOTRON 100. Tyto systémy jsou vyrobeny ve firmě Jablotron s. r. o. Systém je vlastně jakási stavebnice, kterou můžete rozšiřovat a přestavovat podle svých představ. I toto by však měl dělat odborný technik.

Tyto systémy kombinují ochranu proti vloupání, požáru,úniku hořlavých a výbušných plynů, dálkové ovládání spotřebičů ( například garážových vrat, závlahy zahrady, vytápění Vašeho bytu, atd. A to vše dálkovým ovladačem, nebo telefonem )  a poskytuje též funkci dveřního zvonku.

 Systémy splňují požadavky ČSN a jsou homologovány ve stupni 2 ( střední rizika ). Mohou obsahovat GSM komunikátor, který slouží k předávání informací z domu a umožňuje též dálkové ovládání pomocí mobilního telefonu, nebo Internetu. Ovládání systému je vždy podmíněno uživatelským kódem.

 Kromě zasílání informací na mobilní telefon systém umožní střežení pultem centrální ochrany s provedením zásahu na místě v případě poplachu.

Součástí dodávky OASiS a JABLOTRON 100 je bezplatné střežení vašeho domu pultem na zkušební dobu 6 měsíců. Přestože je služba pultu bezplatná, je poskytována v plném rozsahu – včetně případných výjezdů zásahové skupiny. Podrobnosti o službě pultu naleznete na www.oko1.cz. Služba pultu je volitelná a záleží na, Vás zda si ji po uplynutí šesti měsíců aktivujete.

Systémy je možné montovat jak ve drátové variantě, tak i jako bezdrátový a jeho instalace má minimální dopad na interiér domu. Všechny prvky hlídají případnou sabotáž a pravidelně testují svou funkci.