Hlavní strana EZS a topení Elektroinstalační práce Kamerové systémy Revize elektrospotřebičů

 klávesniceJA-80 OASiS  je roky prověřený bezdrátový systém ( možno montovat i jako drátový ), který se hodí k ochraně objektů. Můžete střežit obchody, kanceláře sklady, chaty i domácnosti. Systém je vybaven GSM komunikátorem ( LAN komunikátorem ) a může proto hlásit majiteli narušení objektu, požár, zdravotní obtíže osoby nacházející se ve střeženém objektu, přepadení a případně další rizika.

O veškerých změnách a událostech, které ve Vaší domácnosti nebo firmě nastanou, jste neustále prostřednictvím svého mobilu či internetu informován . Pomocí mobilu a internetu můžete přes tento systém ovládat elektronické výstupy, na které můžete mít připojeny třeba žaluzie v oknech, závlahu na zahradě a třeba i vytápění objektu. Můžete takto na dálku ovládat svůj dům.


Součástí dodávky OASiS je bezplatné střežení vašeho domu pultem na zkušební dobu 6 měsíců. Přestože je služba pultu bezplatná, je poskytována v plném rozsahu – včetně případných výjezdů zásahové skupiny. Podrobnosti o službě pultu naleznete na www.oko1.cz. Služba pultu je volitelná a záleží na, Vás zda si ji po uplynutí šesti měsíců aktivujete.

Instalace tohoto systému je navíc šetrná k objektu i penežence.