Hlavní strana EZS a topení Elektroinstalační práce Kamerové systémy Revize elektrospotřebičů

klávesnice

Profesionální zabezpečení nikdy nebylo jednodušší. Rozšiřitelné, dálkově ovládané, snadně nastavitelné. A navíc dobře vypadá!

JA-100 je revoluční bezdrátový systém ( možno montovat i jako drátový ), který se hodí k ochraně objektů. Můžete střežit obchody, kanceláře sklady, chaty i domácnosti. Systém je vybaven GSM komunikátorem ( LAN komunikátorem ) a může proto hlásit majiteli narušení objektu, požár, zdravotní obtíže osoby nacházející se ve střeženém objektu, přepadení a případně další rizika.

JA-100 je možné využít třeba i jako přístupový systém. Dokáže rozpoznat která osoba má přístup do dané místnosti a tento přístup je možné omezit jen na určitý počet během dne.

 Systém nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření, nebo dálkovým ovladačem, mobilním telefonem, nebo i přes internet).  Můžete takto na dálku ovládat svůj dům.

O veškerých změnách a událostech, které ve Vaší domácnosti nebo firmě nastanou, jste neustále prostřednictvím svého mobilu či internetu informován.


Součástí dodávky JA-100 je bezplatné střežení vašeho domu pultem na zkušební dobu 6 měsíců. Přestože je služba pultu bezplatná, je poskytována v plném rozsahu – včetně případných výjezdů zásahové skupiny. Podrobnosti o službě pultu naleznete na www.oko1.cz. Služba pultu je volitelná a záleží na, Vás zda si ji po uplynutí šesti měsíců aktivujete